Registracijos internetu modulis

Paskirtis

Modulis skirtas vykdyti savarankišką paciento registraciją pas gydytoją internetu. Modulis labai palengvina registratūros darbuotojų darbą, pagerina sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą pacientams.

Funkcionalumas

Modulis leidžia pacientams matyti gydytojų užimtumą ir patiems užsiregistruoti pas juos internetu. Registracija vyksta tiesiogiai į gydytojo darbo tinklelį. Toks registravimas leidžia pacientams patiems pasirinkti patogų vizito pas gydytoją laiką ( tai ypač aktualu, kai sunku prisiskambinti į registratūrą). Šis būdas taupo registratūrosdarbuotojų darbo laiką. Siūlomas modelis leidžia įstaigai pačiai nuspręst,i kokius gydytojų darbo laiko tinklelio tipus „išleisti“ į internetą, pas kokių specialybių arba pas kokius gydytojus leisti pacientams savarankiškai registruotis internetu.

Pacientui užsiregistravus, elektroniniu paštu jam išsiunčiami priminimo apie būsimą vizitą laiškai. Šis procesas ypač efektyvus, kai pacientai registruojasi pas savo apylinkės gydytojus arba pas kitus pirmo lygio sveikatos priežiūros specialistus (sistema leidžia registruotis tik tiems pacientams, kurie priklauso pirminės sveikatos priežiūros įstaigos apylinkei).

Įstaigos administracija nustato, ar pacientai gali savarankiškai registruotis pas kitus specialistus, taip pat nustato, ar registruotis gali visi pacientai, ar tik tie, kurie jau yra pacientų duomenų bazėje.