Naujienos

Nauja sistemos Med.I.S. sąsaja su Valstybinės ligonių kasos informacinės sistemos "Sveidra" posisteme "APAP"

UAB "Skaitmeninės lankos" specialistai sėkmingai baigė naujos informacinės sistemos Med. I. S. posistemės, skirtos interaktyviam bendravimui ir duomenų pasikeitimui su Valstybinės ligonių kasos informacinės sistemos "Sveidra" posisteme "APAP", kūrimą. Skaityti toliau »

UAB "Skaitmeninės lankos" diegia kokybės valdymo sistemą, paremtą LST EN ISO 9001:2008 standartu

Siekdami kokybiškai aptarnauti klientus bei siūlyti jiems sprendimus, suteikiančius pagrindą jų veiklos efektyvumui, stabilumui, tęstinumui ir vertės augimui, UAB "Skaitmeninės lankos" nuo 2012 m. rugpjūčio mėn. Skaityti toliau »

Įgyvendinta sistemos Med.I.S. sąsaja su Valstybinės ligonių kasos informacine sistema PRAP

UAB "Skaitmeninės lankos" specialistai sėkmingai įgyvendino medicinos informacinės sistemos Med. I. S. sąsają su Valstybinės  ligonių  kasos (VLK) pacientų prirašymo prie pirminės sveikatos priežiūros įstaigų specialistų informacine sistema PRAP. Skaityti toliau »

Kviečiame apsilankyti naujoje UAB "Skaitmeninės lankos" interneto svetainėje!

Pradeda veikti nauja UAB "Skaitmeninės lankos" interneto svetainė. Čia rasite ne tik aktualią informaciją apie mūsų veiklą, paslaugas ir produktus, bet ir svarbiausias naujienas,  vykdomus projektus, įdiegtus naujus funkcionalumus. Skaityti toliau »

UAB "Skaitmeninės lankos"

Maumedžių g. 8-33, Vilnius

Tel. +370 5 270 1315

info@slankos.lt

www.slankos.lt